Click/Klik ↓↓↓↓↓ Click/Klik

Jak se stát mořsku pannou

19. května 2010 v 16:46 | Monča |  ►H2O◄

1. Musíte být u moře. Až bude tma a úplněk řekněte rodičům nebo někomu jinému kdo tam bude s vámi a zeptejte se jestli můžete jít večer do vody! Jestli nedovolí,tak jděte tajně do vody, tak aby vás nikdo neviděl. Za chvíli možná bude bublat voda. Zítra už budete mořskou pannou nebo mořským klukem.Pokud ne, tak skuste plavat jako H2O.


2. Stal se zázrak a je na světě pravý návod, jak byste se mohli stát mořskou pannou.
Je prokázáno, že fungoval I 4 LETÉ DÍVCE, která ještě ani neví, co je lhaní, milí přátelé!
Je potřeba úplněk.

Příprava:
hrnek (třeba od kafe)
vodu
sůl (nejlépe mořskou , ale je na vás)
bílý jogurt (ten kyselý, nikoliv sladký)
jablko

Podávání:
Do hrnku nalejeme vodu, asi přiměřeně, ale ne zas málo.
Pak nasypeme sůl, kolik chcete, ale spíš víc.
Potom kydnem bílej jogurt a zamícháme.
A naposled nakrájíme čtvrt jablka na kousky , dáme do lektvaru a zamícháme.
Vyjdeme ven (asi) a necháme lektvar nasvítit měsíčním světlem. (asi 30 min)
Vypijeme, nebo sníme, jak to půjde a myslím, že do hodinky bys měla mít ploutev.


3. Potřeby:papír,tužka,nůž,tempery,oheň(sirky nebo zapalovač),bílá mísa.

  1.Takže až se ti bude chtít, tak si vezmi mísu musí být bílá.

  2.Vem si nějakou barvu třeba temperu nebo tak, barvu takovou jakou bys chtěla mít barvu ploutve pokud je to barva smíchaná tak to nejprve dej na papír a pak to dej tam PS:Musíš tam dát celou tubu té barvy.

  3.Potom když je to v té vodě tak 2 minuty počkáš a na papír napíšeš jaké nebo jakou bys chtěla moc. Když je to napsané, malilinko se řízni a utři to do toho papíru potom ho roztrhej na malinké kousky a po jednom to drob do té vody.

  4.Když je to tam nadrobené, tak si zapál 1 svíčku, pokud chceš jednu moc a jestli víc tak tam dáš svíčky podle počtu mocí. Musí to být ty malé obyčejné, aby se vám vešly do mísy. Svíčky (nebo svíčku) zapal a chvíli počkej, až se tam okolo knotu vytvoří vosk.

  5. Nakapej ten vosk do vody a vložíte svíčku-pod vodu.

  6.Když je toto hotové tak to nech v té místnosti, kde jsi to dělala. Nech to tam 2 hodiny a potom si tu vodu nalej na nohy. Lež ve vaně nebo tam kde jsi si ty nohy polévala a nehýbej se 2 minuty.

   7.Potom přesně v nejbližších dvanáct se osprchuj a měla by si se stát mořskou pannou s barvou ploutve kterou si chtěla s mocmi které jsi chtěla.

 PS.Ještě jedna věc, je možnost se toho vzdát buďto stejný den např. když jsi to udělala 22. února, tak se toho můžeš vzdát 22. března nebo stejný měsíc.

Určo vyzkoušejte funguje to.


4. Vlez si do vany vytrhni si vlas, pořád lež ve vaně a zapal ten vlas a proneste toto: ABERTUNÉÉÉÉZE ZÉPIJUNTEB ALIFÉÉÉCTEH NORMMMMALÉN PRYCHODÉNE ATTTT JEWNYŽ LOPVTERČ HAVENBRC.
znamená to: Já chci být poloryba, ale normál pryč ať nyní ploutev mám.


5. Tak o půlnoci si naplň malinko vanu - asi 3 cm.
Vlez si do ní tak, abys seděla ve vodě na zadku - nohy
se nesmí dotknout vody! Musíš je mít tedy nahoře.
Pokud sis nohy nechtíc namočila, rychle si je osuš. Prostě musíš mít mokrý zadek a suché nohy.
Tak, pokud sedíš a máš nohy suché, tak si namaž POUZE
paty Niveou. Pak pomalinku se skus vylézt, ale nesmíš se chodidlama ani patou dotknout vody. Když, rychle ošušit.
V koupelně si opatrně vem na nohy chundelaté ponožky.
Potom jdi spát. V
ztaň ve 2.00 ráno (klidně si nařiď budíka)
a ponožky si sundej - ale na paty si nesahej!!!!!!!
Druhý den se musíš vyhýbat vodě - vyčisti si zuby, jdi do školy, ve škole pij pití pouze s brčkem. Můžeš mít mokré pouze rty. Nemyj se. Další den, udělej to samé, jako den druhý. Večer se zase nemej.
Na poslední 3. den se ráno, nebo večer polej vodou a uvidíš!!!!!!!!!!!!!

P.S. Návod funguje jen 30.10.
A ještě, druhý den ve škole budete od nohou cítit zvláštní pocit, znám na vlastní kůži.
6. Kdo chce být mořskou pannou, tak ať na úplněk řekne tohle: Měsíc svítí nad námi, dnes je zrovna úplněk. Voda příště prozradí, že nejsem normální člověk. Po příštím dotknutí vody, ploutev a schopnost budu mít, ale musím si dávat pozor a úplňkem se nenechat ošálit. Slibuju, že když se prozradím, své schopnosti opět ztratím. Můžete to vyskoušet, myslím že ta voda nemusí být moře.


7. U MOŘE: Jdi k moři v noci sedni si tak, aby ti vlny šplouchali do kolen a řekni: ,,Osud můj se naplnil, konečne to je tady. Ať jsem mořská panna, nebo můj život se skončí.'' Pak upadni do vody. Ponoř se celá. Pak jdi ven z vody a lehni si na pláž, na břeh vody tak, aby se tě voda dotýkala z půlky. V této poloze musíš zaspat. Ráno se probudíš a budeš mít ploutev.


8. DOMA: Naplň si vanu vodou, přidej sůl do koupele zhasni světlo v koupelně a lehni si do vany. Řekni: ,,Osud můj se naplnil, konečně je to tady. Ať jsem mořská panna, nebo můj život se skončí.'' Vylez z vany a na druhý den budeš mořskou pannou.9. O půlnoci si trochu naplň vanu, ale malinko! Nahá si do ní klekni, vem si Niveu a potřete si obličej, stačí trochu a pak si vezmi nůž (přitom si říkejte chci být nebo ať jsem mořská panna), pak se řízni aby ti utekla kapka krve do vody (samozdřejmě se nepodřežte!) Jdi spát. Dopoledne PŘESNĚ!!! VE 12:00 SE DOTKNI vody a uvidíš a když ne tak se v další den zase té vody dotkni.


10. Natrhej pampeliškové listy, ty zelené, jsou ve tvaru ploutve!!!! Sněz je a zapij slanou vodou, musí být, ale z moře, někomu pomáhá i normalní voda studená.


11. Napusť si vanu, nasip do ní co nejvíc soli (může být i obyčejná, na vaření). Lehni si do té vody, přej si mít nějakou moc. Pak druhý, až pujdeš do školy,nesahej na vodu!


12. Když bude úplněk, tak se asi v 8 hodin večer polej studenou vodou, ale pozor!!! Ta voda musí být ledová. Pak se za 30 vteřin musíš usušit tělo. Vlasy osprchuj teplou vodou, ale pozor!!! Jenom vlasy. Usuš je co nejrychleji, maximum času je 5 minut. Pak musíš koukat na úplněk, tak asi 10 minut. Jdi pak ven a zase dovnitř, osprchuj se, ale teď už teplou vodou a pořád se koukej na úplněk. Den se vůbec nesmíš namočit jinak kouzlo zmizí (rada: radši pij s brčkem). Jestli budeš vyvolená a nebo budeš mít štěstí, tak budesš mořskou pannou.


13.
Takže, když bude úplněk, tak si nalej do misky vodu a namoč si ruce a dlouze se zadívej na měsíc, ale nesmí tě nikdo vidět , na to nezpomeň...

Když ucítíš, že bude asi pršet, tak zkus ovládnout svojí mysl a oddálit déšt nebo ho přivolat, po každé, když tě někdo postříká vodou, tak se hned osuš, zkus se vžít do role mořské panny a věř že jsi mořská panna.14. 
V létě, když bude svítit měsíc, jdi si zaplavat. Soustřeď se na vodu. Prostě se vyhýbej vodě, ale v létě se samozřejmě nenech odradit od koupališť. Zkus plavat jak MP!
mp


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 marketa marketa | Web | 20. června 2010 v 18:37 | Reagovat

když se proměním v tu mořskou pannu tak můžu pod vodou otevřít oči? :-?

2 Monča Monča | Web | 4. července 2010 v 9:26 | Reagovat

Myslím, že jo :-)

3 h2o10 h2o10 | E-mail | Web | 16. srpna 2010 v 12:02 | Reagovat

krasne ;-)

4 lucianda lucianda | Web | 20. srpna 2010 v 8:02 | Reagovat

zajímavé ale jako to mi chceš říc že se to muže stát nebo jeto pravdivé docela by mně to zajímalo jinak hezký a moc zajímavý blog

5 Monča Monča | Web | 20. srpna 2010 v 8:44 | Reagovat

já myslím že třeba to s těma pampeliškovýma listama je blbost, ale nic z toho jsem neskoušela...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama