Click/Klik ↓↓↓↓↓ Click/Klik

Angus McLaren - Životopis

21. května 2010 v 20:23 | Monča |  ►Lewis/Angus◄

Věk: 20
Datum narození: 3. 11. 1988
Místo narození: Leongatha, Victoria, Austrálie                 Znamení: Štír


Angus McLaren si zahrál v seriálu H2O, kde ztvárnil postavu Lewise McCartneye. A tato role odstartovala jeho hereckou kariéru. Angus vyrůstal na mléčné farmě nedaleko Leongatha, na západě Melbourne. Po tom, co účinkoval v několika amatérských produkcích pro Leongatha Lyric Theatre steně jako ve školních představeních, udělal první krok na svoji dráhu profesionálního herce získáním role v sérii Something in the Air. To mu bylo právě dvanáct let.

Následovaly nabídky na další účinkování v televizi-například v sériích Worst best Friends, The Saddle Club a Fergus McPhail, hostoval v Blue Heelers a Comedy inc a získal roli v nejslavnější australské sérii Neighbours.

Jeho první velká role přišla v roce 2004 se sérií Silver Sun a o rok později debutoval na filmovém plátně v Court of Lonely Royals. Ve stejném roce hrál i ve filmu Last Man Standing. Kromě toho, že má Angus velký herecký talent, je také nadaný sportovec exceluje v kriketu, plavání a v americkém fotbale. Kromě toho velmi dobře zpívá, hraje na bicí a na kytaru a působí jako bubeník v místní kapele Charlie Broad. Tahle kapela se dokonce dostala do semifinále soutěže hudebních skupin Future Rock v roce 2005. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama