Click/Klik ↓↓↓↓↓ Click/Klik

Květen 2010

Obrázky z dílů 1. série

21. května 2010 v 21:10 | Monča |  ►H2O◄

1.Proměna


2.Večírek u bazénu


3.Vychytávka dne


4.Pyžamový večírek


5.Ryba smrdí od hlavy


6.Mladá láska


7.Čarovný uplnek


8.Aféra doktorky Dermenové


9.V nebezpečných vodách


10.Kamera nikdy nelže


11.Bud a nebo


12.Zpěv sirén


13.Ztroskotání


14.Překvapení


15.Zmrzlá na kost


16.Zamilování


17.Pod vlivem počasí


18.Zlý měsíc utočí19.Hurikán Angela


20.Připravit háček, nadhodit a čekat


21.Rudovlasá panna


22.Ryba na suchu


23.Moc hluboko


24.Nápoj lásky


25.Nebezpečná doktorka


26.Kolotoč poutví


Vliv úplňku

21. května 2010 v 21:08 | Monča |  ►Obrázky◄http://i33.tinypic.com/10pyag7.jpgÚplněk - obrázky

21. května 2010 v 21:04 | Monča |  ►Obrázky◄
Foto 65_1124101870.jpg - Moře

Síly - obrázky

21. května 2010 v 21:01 | Monča |  ►Obrázky◄


Las sirenas nos mandan un saludo

Síly

21. května 2010 v 20:38 | Monča |  ►H2O◄

Cleo může vodu tvarovat a dělat vítr.H2O--Ep-15c-Photographer-Ja.jpg

Emma může vodu zamrazit.


Rikki může vodu zahřívat i vypařovat.
Doopravdy Mako existuje?

21. května 2010 v 20:29 | Monča |  ►H2O◄

Zámý ostrov Mako, na kterém Rikki, Emma a Cleo dostaly své schopnosti ve skutečnosti existuje, ale ne tak, jak ho známe ze seriálu. Ve skutečnosti se zná jen jeden ostrov, který je Maku podobný. Tento ostrov se nazývá ostrov Malpelo.

Ostrov Mako je prý pouze vymyšlený a předložený na kresbě

MALPELO ISLAND (ostrov Malpelo)

Zlověstný ostrov Malpelo Island je umístněný 314 mil (506km) od pobreží Buenaventura v Kolumbii ve východní části Tichého oceánu. Malá kolumbijská námořní posádka připlavala k tomuto ostrovu v roku 1986 a o 10 roků poté byl ostrov Malpelo uznávanou a chráněnou oblastí s kolumbijskou faunou a flórou, a s podvodní oblastí sahající 6 mil okolo celého ostrova.

Malpelo byl 8x až 10x větší než byla uváděná velikost 8km. Kamenná základna na Maku známa jako "La Roca" anebo "The Rock", má 3 rozdílné vrcholy. Nejvyšší z nich "El Cerro de La Mona", vypína se do 1233 stop nad mořskou hladinou (376m).

Ostrov byl mořským počasím erodovaný a sformovaný do příkrých útesů a mořských jeskyní. V severní a jižní části je ostrov dekorovaný 11-ti malými satelitnými skalami.Angus McLaren - Životopis

21. května 2010 v 20:23 | Monča |  ►Lewis/Angus◄

Věk: 20
Datum narození: 3. 11. 1988
Místo narození: Leongatha, Victoria, Austrálie                 Znamení: Štír


Angus McLaren si zahrál v seriálu H2O, kde ztvárnil postavu Lewise McCartneye. A tato role odstartovala jeho hereckou kariéru. Angus vyrůstal na mléčné farmě nedaleko Leongatha, na západě Melbourne. Po tom, co účinkoval v několika amatérských produkcích pro Leongatha Lyric Theatre steně jako ve školních představeních, udělal první krok na svoji dráhu profesionálního herce získáním role v sérii Something in the Air. To mu bylo právě dvanáct let.

Následovaly nabídky na další účinkování v televizi-například v sériích Worst best Friends, The Saddle Club a Fergus McPhail, hostoval v Blue Heelers a Comedy inc a získal roli v nejslavnější australské sérii Neighbours.

Jeho první velká role přišla v roce 2004 se sérií Silver Sun a o rok později debutoval na filmovém plátně v Court of Lonely Royals. Ve stejném roce hrál i ve filmu Last Man Standing. Kromě toho, že má Angus velký herecký talent, je také nadaný sportovec exceluje v kriketu, plavání a v americkém fotbale. Kromě toho velmi dobře zpívá, hraje na bicí a na kytaru a působí jako bubeník v místní kapele Charlie Broad. Tahle kapela se dokonce dostala do semifinále soutěže hudebních skupin Future Rock v roce 2005.
Lewis McCartney

21. května 2010 v 20:19 | Monča |  ►Lewis/Angus◄

Přítel Cleo, později se také spřátelil s Rikki a Emmou. Je akademicky nadaný, myslí jako vědec a má vášeň pro rybaření. Zamiloval se do Cleo. Po události z prvního úplňku z 2. série, Cleo má přestávky s Lewisem. Jejich přátelství, ale zůstalo trochu v rozpacích. Lewis rozvíjí přátelství s Charlotte, s novou holkou, která má náklonost k Lewisovi a stává se jeho přítelkyní. Na konci 2. série, Lewis náhle opustí Charlotte kvůli svému chování vůči ostatním dívkám, především Cleo. Poté, co mu pomůže Cleo ze žraločího útesu, se dostanou zpátky dohromady. 
Angus McLaren

Jak se stát mořsku pannou

19. května 2010 v 16:46 | Monča |  ►H2O◄

1. Musíte být u moře. Až bude tma a úplněk řekněte rodičům nebo někomu jinému kdo tam bude s vámi a zeptejte se jestli můžete jít večer do vody! Jestli nedovolí,tak jděte tajně do vody, tak aby vás nikdo neviděl. Za chvíli možná bude bublat voda. Zítra už budete mořskou pannou nebo mořským klukem.Pokud ne, tak skuste plavat jako H2O.


2. Stal se zázrak a je na světě pravý návod, jak byste se mohli stát mořskou pannou.
Je prokázáno, že fungoval I 4 LETÉ DÍVCE, která ještě ani neví, co je lhaní, milí přátelé!
Je potřeba úplněk.

Příprava:
hrnek (třeba od kafe)
vodu
sůl (nejlépe mořskou , ale je na vás)
bílý jogurt (ten kyselý, nikoliv sladký)
jablko

Podávání:
Do hrnku nalejeme vodu, asi přiměřeně, ale ne zas málo.
Pak nasypeme sůl, kolik chcete, ale spíš víc.
Potom kydnem bílej jogurt a zamícháme.
A naposled nakrájíme čtvrt jablka na kousky , dáme do lektvaru a zamícháme.
Vyjdeme ven (asi) a necháme lektvar nasvítit měsíčním světlem. (asi 30 min)
Vypijeme, nebo sníme, jak to půjde a myslím, že do hodinky bys měla mít ploutev.


3. Potřeby:papír,tužka,nůž,tempery,oheň(sirky nebo zapalovač),bílá mísa.

  1.Takže až se ti bude chtít, tak si vezmi mísu musí být bílá.

  2.Vem si nějakou barvu třeba temperu nebo tak, barvu takovou jakou bys chtěla mít barvu ploutve pokud je to barva smíchaná tak to nejprve dej na papír a pak to dej tam PS:Musíš tam dát celou tubu té barvy.

  3.Potom když je to v té vodě tak 2 minuty počkáš a na papír napíšeš jaké nebo jakou bys chtěla moc. Když je to napsané, malilinko se řízni a utři to do toho papíru potom ho roztrhej na malinké kousky a po jednom to drob do té vody.

  4.Když je to tam nadrobené, tak si zapál 1 svíčku, pokud chceš jednu moc a jestli víc tak tam dáš svíčky podle počtu mocí. Musí to být ty malé obyčejné, aby se vám vešly do mísy. Svíčky (nebo svíčku) zapal a chvíli počkej, až se tam okolo knotu vytvoří vosk.

  5. Nakapej ten vosk do vody a vložíte svíčku-pod vodu.

  6.Když je toto hotové tak to nech v té místnosti, kde jsi to dělala. Nech to tam 2 hodiny a potom si tu vodu nalej na nohy. Lež ve vaně nebo tam kde jsi si ty nohy polévala a nehýbej se 2 minuty.

   7.Potom přesně v nejbližších dvanáct se osprchuj a měla by si se stát mořskou pannou s barvou ploutve kterou si chtěla s mocmi které jsi chtěla.

 PS.Ještě jedna věc, je možnost se toho vzdát buďto stejný den např. když jsi to udělala 22. února, tak se toho můžeš vzdát 22. března nebo stejný měsíc.

Určo vyzkoušejte funguje to.


4. Vlez si do vany vytrhni si vlas, pořád lež ve vaně a zapal ten vlas a proneste toto: ABERTUNÉÉÉÉZE ZÉPIJUNTEB ALIFÉÉÉCTEH NORMMMMALÉN PRYCHODÉNE ATTTT JEWNYŽ LOPVTERČ HAVENBRC.
znamená to: Já chci být poloryba, ale normál pryč ať nyní ploutev mám.


5. Tak o půlnoci si naplň malinko vanu - asi 3 cm.
Vlez si do ní tak, abys seděla ve vodě na zadku - nohy
se nesmí dotknout vody! Musíš je mít tedy nahoře.
Pokud sis nohy nechtíc namočila, rychle si je osuš. Prostě musíš mít mokrý zadek a suché nohy.
Tak, pokud sedíš a máš nohy suché, tak si namaž POUZE
paty Niveou. Pak pomalinku se skus vylézt, ale nesmíš se chodidlama ani patou dotknout vody. Když, rychle ošušit.
V koupelně si opatrně vem na nohy chundelaté ponožky.
Potom jdi spát. V
ztaň ve 2.00 ráno (klidně si nařiď budíka)
a ponožky si sundej - ale na paty si nesahej!!!!!!!
Druhý den se musíš vyhýbat vodě - vyčisti si zuby, jdi do školy, ve škole pij pití pouze s brčkem. Můžeš mít mokré pouze rty. Nemyj se. Další den, udělej to samé, jako den druhý. Večer se zase nemej.
Na poslední 3. den se ráno, nebo večer polej vodou a uvidíš!!!!!!!!!!!!!

P.S. Návod funguje jen 30.10.
A ještě, druhý den ve škole budete od nohou cítit zvláštní pocit, znám na vlastní kůži.
6. Kdo chce být mořskou pannou, tak ať na úplněk řekne tohle: Měsíc svítí nad námi, dnes je zrovna úplněk. Voda příště prozradí, že nejsem normální člověk. Po příštím dotknutí vody, ploutev a schopnost budu mít, ale musím si dávat pozor a úplňkem se nenechat ošálit. Slibuju, že když se prozradím, své schopnosti opět ztratím. Můžete to vyskoušet, myslím že ta voda nemusí být moře.


7. U MOŘE: Jdi k moři v noci sedni si tak, aby ti vlny šplouchali do kolen a řekni: ,,Osud můj se naplnil, konečne to je tady. Ať jsem mořská panna, nebo můj život se skončí.'' Pak upadni do vody. Ponoř se celá. Pak jdi ven z vody a lehni si na pláž, na břeh vody tak, aby se tě voda dotýkala z půlky. V této poloze musíš zaspat. Ráno se probudíš a budeš mít ploutev.


8. DOMA: Naplň si vanu vodou, přidej sůl do koupele zhasni světlo v koupelně a lehni si do vany. Řekni: ,,Osud můj se naplnil, konečně je to tady. Ať jsem mořská panna, nebo můj život se skončí.'' Vylez z vany a na druhý den budeš mořskou pannou.9. O půlnoci si trochu naplň vanu, ale malinko! Nahá si do ní klekni, vem si Niveu a potřete si obličej, stačí trochu a pak si vezmi nůž (přitom si říkejte chci být nebo ať jsem mořská panna), pak se řízni aby ti utekla kapka krve do vody (samozdřejmě se nepodřežte!) Jdi spát. Dopoledne PŘESNĚ!!! VE 12:00 SE DOTKNI vody a uvidíš a když ne tak se v další den zase té vody dotkni.


10. Natrhej pampeliškové listy, ty zelené, jsou ve tvaru ploutve!!!! Sněz je a zapij slanou vodou, musí být, ale z moře, někomu pomáhá i normalní voda studená.


11. Napusť si vanu, nasip do ní co nejvíc soli (může být i obyčejná, na vaření). Lehni si do té vody, přej si mít nějakou moc. Pak druhý, až pujdeš do školy,nesahej na vodu!


12. Když bude úplněk, tak se asi v 8 hodin večer polej studenou vodou, ale pozor!!! Ta voda musí být ledová. Pak se za 30 vteřin musíš usušit tělo. Vlasy osprchuj teplou vodou, ale pozor!!! Jenom vlasy. Usuš je co nejrychleji, maximum času je 5 minut. Pak musíš koukat na úplněk, tak asi 10 minut. Jdi pak ven a zase dovnitř, osprchuj se, ale teď už teplou vodou a pořád se koukej na úplněk. Den se vůbec nesmíš namočit jinak kouzlo zmizí (rada: radši pij s brčkem). Jestli budeš vyvolená a nebo budeš mít štěstí, tak budesš mořskou pannou.


13.
Takže, když bude úplněk, tak si nalej do misky vodu a namoč si ruce a dlouze se zadívej na měsíc, ale nesmí tě nikdo vidět , na to nezpomeň...

Když ucítíš, že bude asi pršet, tak zkus ovládnout svojí mysl a oddálit déšt nebo ho přivolat, po každé, když tě někdo postříká vodou, tak se hned osuš, zkus se vžít do role mořské panny a věř že jsi mořská panna.14. 
V létě, když bude svítit měsíc, jdi si zaplavat. Soustřeď se na vodu. Prostě se vyhýbej vodě, ale v létě se samozřejmě nenech odradit od koupališť. Zkus plavat jak MP!
mpMoje animace H2O

18. května 2010 v 13:52 | Monča |  ►Animace◄
H2O


H20
¨

H2O


Rikki H2O


H2O


H2O


Bella a Cleo H2O


Cleo

H2O


H2O


H2O


H2O


Bella


  
Cleo


Rikki

Deník Cleo

17. května 2010 v 16:55 | Monča |  ►Obrázky◄

Ostrov Mako

17. května 2010 v 16:50 | Monča |  ►Obrázky◄

http://file011a.bebo.com/13/large/2007/08/26/21/4522378591a5386734261l.jpg

Měsíční jezírko na Maku

H2O - h2o-just-add-water photo

Indiana Evans

17. května 2010 v 16:38 | Monča |  ►Bella/Indiana - Ostatní◄

Povolání: Herečka                                                                   Věk: 18
Datum narození: 27. 07. 1990
Místo narození: Australie
Znamení: Lev                                                                                 Výška: 161 cm


Indiana Evans

Epizody H2O

17. května 2010 v 16:33 | Monča |  ►H2O◄

1. série

 1. Proměna (Metamorphosis)
 2. Párty u bazénu (Pool party)
 3. Úlovek dne (Catch of the day)
 4. Pyžamový večírek (Party girls)
 5. Ryba smrdí od hlavy (Something fishy)
 6. Mladá Láska (Young Love)
 7. Čarovný úplněk (Moon spell)
 8. Aféra doktorky Denmanové (The Danman Affair)
 9. Nebezpečné Vody (Dangerous Water)
 10. Kamera nikdy nelže (The Camera Never Lies)
 11. Buď a nebo (Sink or Swim)
 12. Zpěv Sirén (The Siren Effect)
 13. Ztroskotalí (Shipwrecked)
 14. Překvapení! (Suprise!)
 15. Zmrzlá na kost (The big chill)
 16. Zamilovaní (Lovesick)
 17. Pod vlivem počasí (Under the weather)
 18. Zlý měsíc útočí (Bad Moon Rising)
 19. Hurikán Angela (Hurricane Angela)
 20. Připravit háček, nahodit a čekat (Hook,Line and Sinker)
 21. Rudovlasá panna (Red hering)
 22. Ryba na suchu (Fish out the water)
 23. Moc hluboko (In too deep)
 24. Nápoj lásky (Love Potion #9)
 25. Nebezpečná doktorka (Dr.Danger)
 26. Kolotoč ploutví (A twist in the tail)2.série

 1. Bouřka (Control)
 2. Ovládání (Fire and Ice)
 3. Jedna co unikla (Double Trouble)
 4. Oheň a Led (Emma Rebel)
 5. Hokus Pokus (Hocus Pocus)
 6. Tlakový hrnec (Pressure Cooker)
 7. V horké vodě (In hot water)
 8. Opačná stana kolejí (Wrong side of the Tracks)
 9. Jízda pro pád (Riding for a fall)
 10. Zmeškání lodě (Unfathomable)
 11. Hledači pokladů (Treasure Hunt)
 12. Rybí horečka (Monster)
 13. Náměsíční (Camping at Mako Island)
 14. Nešlapej mi na ocas! (Cleo vs. Charlotte)
 15. Neodolatelný (Iresistable)
 16. Dvojité potíže (Visions)
 17. V záři měsíce (Moonstruck)
 18. Napětí stoupá (The heat is on)
 19. Příběh Gracie, část první (The Gracie Code, part one)
 20. Příběh Gracie, část druhá (The Gracie Code, part two)
 21. Pak tři byly čtyři (Then three were four)
 22. Bezohledný (Reckless)
 23. Dřina s bublinkami (Bubble, Bubble, Toil and Trouble)
 24. Oslava ve třech (Three´s Company)
 25. Proměna v moři (Sea Change)
 26. Neponořitelná (Finale)


3.série

 1. Probuzení (The Awakening)
 2. Cesta džunglí (Jungle Hunt)
 3. Přítel nebo nepřítel (Keep Your Enemies Close)
 4. Valentýn (Valentine's day)
 5. Velké plány (Big Ideas)
 6. Tajemství a lži(Secret and Lies)
 7. Šťastné rodinky (Happy Families)
 8. Únos (Kidnapped)
 9. The Sorcerer's Apprentice
 10. Odhalení(Revealed)
 11. Just a Girl at Heart
 12. Crime and Punishment
 13. To Have and to Hold Back
 14. Mermaid Magic
 15. Power Play
 16. The Dark Side
 17. A Magnetic Attraction
 18. Into the Light
 19. Breakaway
 20. Queen for a Day
 21. The Jewel Thief
 22. Mako Masters
 23. Beach Party
 24. Too Close for Comfort
 25. A Date with Destiny
 26. Graduation

O seriálu H2O

17. května 2010 v 16:31 | Monča |  ►H2O◄

H2O: Stačí přidat vodu je australský televizní seriál. Natáčí se na plážích Gold Goast v lokaci Sea World (mořský park). Jeho první vysílání proběhlo v Austrálii na televizním kanálu Network Ten v roce 2006, později na australském Disney kanálu a v současné době je vysílán na více než 100 televizních stanicích v celém světě. Zápletka seriálu se točí kolem tří dospívajících dívek, Cleo(Phoebe Tokin), Emmy(Clarie Holt) a Rikki(Cariba Heine), které mimo svých každodenních trablí mají ještě jeden problém. Jsou totiž mořské panny a mají neobyčejné schopnosti. Cleo může manipulovat s vodou, Emma může zmrazovat a Rikki má schopnost ohřívat. Ve 3.sérii nahradí Emmu Bella(Indiana Evans),protože Emma se vydala na cestu kolem světa. Úvodní píseň seriálu "No Ordinary Girl" nazpívala v první sérii Ellie Hendersonová, ve druhé sérii Kate Alexa a ve třetí Idiana Evans.
Cariba Heine

17. května 2010 v 16:25 | Monča |  ►Rikki/Cariba - Ostatní◄

Povolání:tanečnice,herečka

Věk:19

Datum narození:1.10.1988

Místo narození:Jížní Afrika
Znamení:Váhy

Životopis

Cariba Heine se narodila 1. listopadu 1988 v Jižní Africe. V roce 1991 se přstěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting&Dancing (Hraní divadla&Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H2o stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným snem. Protože je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět.


Cariba Heine

Claire Holt

17. května 2010 v 16:20 | Monča |  ►Emma/Claire - Ostatní◄

Povolání:herečka

Věk:20

Datum narození:1.1.1988

Místo narození:Australie

Znamení:Kozoroh

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou. Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou. Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské panny se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná.  Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

Claire Holt

Phoebe Tonkin - Životopis

17. května 2010 v 16:12 | Monča |  ►Cleo/Phoebe - Ostatní◄

Povolání: herečka,modelka
Věk: 18
Datum narození: 7.10.1989
Místo narození: Sydney,Australie
Znamení: Váhy

Životopis

Phoebe Tonkin se narodila 7.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O Just Add Water (H2O Stačí Přidat Vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v televizi, ale když dostala roli Cleo nebyla moc dobrou plavkyní a tak musela tvrdě trénovat aby si svou roli udržela.

Phoebe dotočila druhou sérii H2O a už v této době se natáčí série třetí. Doufejme, že její sláva ještě poroste. Phoebe měří 166 cm a váží 60 kg. Je nejmladší herečka H2O.


Phoebe Tonkin

Společné animky

17. května 2010 v 14:44 | Monča |  ►Animace◄